Відділи

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ РАЙОН

ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

(Чотирнадцята сесія першого скликання)

від 18 грудня  2017 року

с. Іванівка

Про внесення змін до рішення

від 31.03.2017 року «Про затвердження структури

виконавчого комітету Іванівської сільської ради»

З метою вдосконалення структури, підвищення ефективності та відповідальності в роботі виконавчих органів та апарату ради, відповідно до частини першої статті 11, пункту 5 частини першої статті 26, пункту 6 частини четвертої статті 42, частини першої статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1.  Внести зміни до п.1 рішення Іванівської сільської ради від 303.2017 року «Про затвердження структури виконавчого комітету Іванівської сільської ради» та викласти його в наступній редакції:

затвердити з 01 січня 2018 року:

1.1. Загальну чисельність штату апарату Іванівської сільської ради та її виконавчих органів в кількості 56 штатних одиниць.

1.2. Структуру апарату Іванівської сільської ради та її виконавчих органів:

- апарат сільської ради;

- загальний відділ;

- юридичний відділ;

- економічний відділ;

- відділ культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму та соціального захисту населення;

- відділ земельних відносин, архітектури, комунальної власності та послуг;

- фінансово- бухгалтерський відділ;

- відділ освіти;

- центр надання адміністративних послуг;

2. Рішення сільської ради, якими були затверджені положення про виконавчі органи Іванівської сільської ради вважати такими, що втрачають чинність з 01 січня 2018 року.

Затвердити з 01 січня 2018 року Положення про загальний відділ Іванівської сільської ради, Положення про  економічний відділ Іванівської сільської ради, Положення про відділ земельних відносин, архітектури, комунальної власності та послуг Іванівської сільської ради, Положення про фінансово-бухгалтерський відділ Іванівської сільської ради, Положення про відділ освіти Іванівської сільської ради, Положення про центр надання адміністративних послуг Іванівської сільської ради.

3. Іванівському сільському голові:

3.1. Вжити заходів щодо приведення існуючої структури виконавчих органів Іванівської сільської ради у відповідність до цього рішення.

3.2. Затверджувати з 01 січня 2018 року штатний розпис виконавчих органів та апарату Іванівської сільської ради відповідно до цього рішення.

3.3. Скорочення штату працівників апарату та виконавчих органів Іванівської сільської ради здійснювати відповідно до вимог діючого трудового законодавства України.

4. Рішення Іванівської сільської ради від 27 вересня 2017 року «Про внесення змін до рішення 6 сесії 1 скликання від 31.03.2017 року «Про затвердження структури виконавчого комітету Іванівської сільської ради» визнати таким, що втрачає чинність з 01 січня 2018 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань регламенту, законності та правопорядку (Польгуя В.І.).

Сільський голова                                                                  С. І. Гарус