Розпорядження про скликання шостої сесії першого скликання

ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 17 березня 2017 року                             с. Іванівка                                       № 5

Про скликання шостої  сесії першого

скликання Іванівської сільської ради

Відповідно до пункту 8 частини 3 ст.  42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати шосту сесію сільської ради першого скликання 31.03.2017 року о 13.00 год. в приміщенні Іванівської сільської ради.

На розгляд сесії винести наступні питання:

1.   Про внесення змін до рішення 1 сесії 1скликання від 30.12.2016 року «Про збереження рангу та умови оплати праці голови».
  2. Про внесення змін до штатного розпису Іванівської сільської ради.
  3. Про формування старостинських округів та перші вибори старост.
  4. Про внесення  змін до рішення першої сесії першого скликання від 30.12.2016 року «Про затвердження структури виконавчого комітету Іванівської сільської ради» і  затвердження нової структури виконавчого комітету Іванівської сільської ради.
  5. Про прийняття бюджетних установ та їх майна зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ Чернігівського району у комунальну власність Іванівської територіальної громади.
  6. Про харчування учнів загальноосвітніх закладів.
  7. Про  внесення змін до рішення другої сесії першого скликання від 05.01.2017 «Про сільський бюджет на 2017 рік».
  8. Про виділення коштів на попередню оплату проектно-кошторисної документації.
  9. Про розподіл залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2017 року
  10.  Про надання матеріальної допомоги  на лікування.
  11. Про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури ТОВ «ФОСТАР» П.М. Гуртовий.
  12.  Про затвердження статуту комунального підприємства «Іванівське» Іванівської сільської ради.
  13.  Про передачу іншої  субвенції за рахунок перевиконання  загального фонду сільського бюджету на придбання медичного лінійного прискорювача з комплексом обладнання.
  14.  Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (на місцевості).
  15.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості
  16.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
  18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  19.  Про внесення змін до рішення тридцятої сесії шостого скликання від 03.11.2014 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність»
  20.  Про вилучення земельної ділянки  з користування за заявою.
  21.  Про затвердження заступника сільського голови.
  22. Різне. Депутатські звернення.

Сільський голова                                                                      С.І. Гарус