Розпорядження про скликання дванадцятої сесії першого скликання

ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 19 вересня  2017 року                             с. Іванівка                                       № 11

Про скликання дванадцятої  сесії першого

скликання Іванівської сільської ради

Відповідно до пункту 8 частини 3 ст.  42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати дванадцяту сесію сільської ради першого скликання 27.09.2017 року о 10.00 год. в приміщенні Іванівської сільської ради.

На розгляд сесії винести наступні питання:

1.  Про внесення змін до рішення 1 сесії 1 скликання  від 30.12.2017 року «Про регламент роботи Іванівської сільської ради».

2.  Про внесення змін до рішення сільської ради від 05 січня 2017 року «Про сільський бюджет на 2017 рік».

3.  Про виконання бюджету Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області за І півріччя 2017 року.

4. Про затвердження рішень виконавчого комітету Іванівської сільської ради.

5. Про преміювання сільського голови.

6. Про внесення змін та доповнень до рішення 10 сесії 1 скликання  від 14.07.2017 року  «Про місцеві податки».

7.  Про внесення змін  і доповнень до рішення 5 сесії 7 скликання  Будинської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області від 19 липня 2016 року «Про місцеві податки та збори, які будуть діяти у 2017 році».

8. Про затвердження  Положення  про порядок  залучення, розрахунку розміру  і використання  коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

9. Про підвищення ефективності використання   комунального майна   територіальної громади Іванівської сільської ради.

10. Про внесення змін до  6 сесії 1 скликання від 31.03.2017 року  «Про затвердження структури  виконавчого комітету  та штатних розписів Іванівської сільської ради»

11. Про введення додаткових одиниць та змін у штатному розписі по галузі «Освіта».

12. Про внесення змін до штатного розпису Слобідського будинку культури.

13. Про скасування рішення 11 сесії 1 скликання від  29.08.2017 року  «Про передачу додаткової дотації з державного бюджету до районного бюджету на забезпечення  заробітної плати для закладів первинної медичної допомоги, які знаходяться на території Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області».

14. Про передачу  додаткової дотації на оплату комунальних послуг Чернігівській ЦРЛ».

15. Про передачу іншої субвенції  з сільського бюджету  до районного бюджету  для утримання медичних закладів, які знаходяться на території Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

16.  Про погодження  користування надрами  родовища будівельних пісків «Золотинка».

17. Про внесення змін до паспорту місця видалення відходів.

18.   Про погодження передачі земельних ділянок в оренду шляхом проведення аукціону.

19. Про вилучення з користування  земельної ділянки за заявою.

20. Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок у власність.

21. Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок у постійне користування.

22. Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок в оренду.

23. Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

25. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

26. Про внесення  змін до рішення 7 сесії 1 скликання від 26.04.2017 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

27. Про внесення змін  до рішення 9 сесії 1 скликання  від 27.06.2017 року «Про визнання Іванівської сільської ради особою, яка має право на управління спадщиною у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом та розпорядження нерозподіленими (не витребуваними) земельними ділянками».

28. Про внесення змін до рішення   5 сесії 7 скликання від 14.07.2016 року  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

29.  Про внесення змін до рішення другої сесії першого скликання від 05 січня 2017 року «Про затвердження складу тендерного  комітету Іванівської сільської ради».

30. Різне. Депутатські звернення.

Сільський голова                                                                      С.І. Гарус