Оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

проекту рішення Іванівської сільської ради Чернігівського району  Чернігівської області «Про місцеві податки та збори на 2020 рік»

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Іванівської сільської ради Чернігівського району  Чернігівської області «Про місцеві податки та збори на 2020 рік» та аналіз регуляторного впливу даного акту, розроблений виконавчим комітетом Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

Мета проекту - встановлення на території Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюються в мережі Інтернет на офіційній web-сторінці Іванівської сільської об’єднаної територіальної громади за електронною адресою: ivanivska-silska-rada.gov.ua  у розділі «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються фінансово-бухгалтерським відділом Іванівської сільської ради у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 15562, с. Іванівка, вул. Дружби, 33Б (відповідальна особа – Бакеєва Л.А.).

Заступник сільського голови                                                 О.П. Швидка

Проекти рішень та додатки " Про місцеві податки і збори на 2020 рік"

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ  проекту рішення Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області  «Про місцеві податки та збори на 2020 рік» Проект рішення  «Про місцеві податки та збори на 2020 рік» Додаток ¼ ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового  кодексу України, із сплати земельного податку Додаток 1/5 Іванівка Додаток 1/6 Количівка Додаток 1/7 Ягідне Додаток 1/8 Красне Додаток 1/9 Золотинка Додаток 1/10  Скорінець Додаток 1/11 Ладинка Додаток 1/12 Друцьке Додаток 1/13 Буди Додаток 1/14 Слобода Додаток 1/15 ВІкторівка Додаток 1/16 Драчівщина Додаток 1/17 таблиця ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки1 СТАВКИ земельного податку П О Л О Ж Е Н Н Я про єдиний податок (далі – Положення) П О Л О Ж Е Н Н Я про плату за землю (далі – Положення) П О Л О Ж Е Н Н Я про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – Положення) П О Л О Ж Е Н Н Я про туристичний збір (далі – Положення) СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки П О Л О Ж Е Н Н Я про транспортний податок

09:31 23.05.2019