Про скликання п'ятнадцятої сесії першого скликання Іванівської сільської ради

ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 30 січня  2017 року                             с. Іванівка                                       № 07

Про скликання п'ятнадцятої  сесії першого

скликання Іванівської сільської ради

Відповідно до пункту 8 частини 4 ст.  42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати п’ятнадцяту сесію сільської ради першого скликання 16 лютого 2018 року о 10.00 год. в приміщенні Іванівської сільської ради.

На розгляд сесії винести наступні питання:

1. Про звіт щодо виконання сільського бюджету за 2017 рік.

2. Про звіти щодо виконання фінансових планів комунальними підприємствами Іванівської сільської ради за 2017 рік та про фінансові плани підприємств на 2018 рік.

3. Про затвердження Положень про загальний відділ, економічний відділ, відділ культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму та соціального захисту населення, фінансово-бухгалтерський відділ, відділ освіти, відділ земельних відносин, архітектури, комунальної власності та послуг.

4. Про внесення  змін до рішення першої сесії першого скликання від 30.12.2016 року  « Про утворення виконавчого комітету Іванівської сільської ради»   і  затвердження змін у складі виконавчого комітету Іванівської сільської ради.(Дерев’янко О.А – виключити, Гуменюк М.М. включити).

5. Про звіт щодо виконання Програми благоустрою Іванівської сільської ради на 2017 рік.

6. Про звіт щодо виконання програми соціального захисту населення Іванівської сільської ради на 2017 рік.

7. Про звіт щодо виконання програми розвитку дошкільної освіти Іванівської сільської ради на 2017 рік.

8.  Про звіт щодо виконання програми забезпечення належних умов функціонування закладів культури Іванівської сільської ради на 2017 рік.

9. Про звіт щодо виконання програми «Цільові фонди Іванівської сільської об’єднаної територіальної громади» на 2017 рік.

10. Про звіт щодо виконання програми «Інформаційно-аналітичного та матеріально - технічного забезпечення Іванівської сільської ради» на 2017 рік.

11. Про звіт щодо виконання програми розвитку загальноосвітніх навчальних закладів на 2017 рік.

12. Про звіт щодо виконання програми охорони навколишнього природного середовища і раціонального природокористування Іванівської сільської ради на 2017 рік

13. Про звіт щодо виконання програми охорони та раціонального використання водних ресурсів Іванівської сільської ради на 2017 рік.

14. Про звіт щодо виконання програми розробки проектів землеустрою  на території Іванівської сільської ради на 2017 рік.

15.  Про звіт щодо виконання програми «Утримання та розвиток інфраструктури доріг Іванівської сільської ради на 2017 рік»

16. Про звіт щодо виконання програми соціально - економічного розвитку Іванівської сільської ради на 2017 рік»

17. Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Іванівської територіальної громади.

18. Про виділення коштів за рахунок економії освітньої субвенції на встановлення вікон та забезпечення економності системи теплозабезпечення, ремонт системи опалення в школах Іванівської сільської ради (Вікна – Количівська ЗОШ І - ІІІ, ремонт опалення –Краснянська ЗОШ І- ІІ ступенів).

19. Про виділення коштів на співфінансування придбання шкільного автобусу за програмою «Шкільний автобус» спільно з управлінням освіти ЧОДА.

20. Про попередню роботу з підготовки припинення діяльності Слобідської ЗОШ І – ІІ ступенів Чернігівського району Чернігівської області .

21. Про проведення конкурсу на визначення опорних шкіл на території Іванівської сільської ради.

22. Про реорганізацію Ягіднянської ЗОШ І –ІІ ступенів Чернігівського району Чернігівської області.

23. Про передачу освітньої субвенції для навчання дітей в ПТУ та технікумах.

24. Про внесення змін до рішення  третьої сесії першого скликання від 03 березня 2017 року «Про затвердження складу  конкурсної комісії Іванівської сільської ради»

25. Про надання матеріальної допомоги:

- Качан Оксані Петрівні  (с.Слобода);

- Корніченко Світлані Сергіївні (с.Количівка);

- Пашко Володимиру Григоровичу (с.Ладинка);

- Ніколаєнко Ользі Олександрівні (с.Іванівка).

- Ковальчук Ользі Миколаївні (с.Іванівка).

26. Про внесення змін до рішення «Про місцеві податки» 10 сесії, 12 сесії та 14 сесії.

27. Про преміювання сільського голови.

28. Про прийняття у власність Іванівської сільської ради об’єктів незавершеного будівництва (дорога, водозабір).

29. Про затвердження рішень виконкому від 19 січня 2018 року.

30. Про внесення змін до рішення сільської ради від 18 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».

31. Про розподіл залишку бюджетних коштів, які утворилися станом на 01.01.2018 рік.

32. Про затвердження  штатної структури працівників Іванівської сільської ради на 2018 рік.

33.  Про вилучення земельної ділянки з користування за заявою.

34.  Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

35. Про  надання   дозволу   на   розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (на місцевості).

36. Про    затвердження    технічної    документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі  (на місцевості).

37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

38. Про внесення змін до рішення   30 сесії 6 скликання від 03.11.2014 року  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність».

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, з «для  ведення особистого підсобного господарства»  на «для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

40. Різне. Депутатські звернення.

Сільський голова                                                             С.І. Гарус