Податкові новини

Увага! Податкові зобов’язання за березень необхідно сплатити не пізніше 26 квітня 2019 року   В Головному управлінні ДФС у Чернігівській області звертають увагу платників податків, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року 30 квітня перенесено на суботу 11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30 квітня 2019 року. Нормами податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів слати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу), тому сплату нарахованих поточних податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.

09:09 16.04.2019

Якщо у «єдинника» змінилося прізвище або адреса необхідно внести зміни і до реєстру  платників єдиного податку Якщо у платника єдиного податку змінилося прізвище, ім’я, по батькові або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків) необхідно подати до контролюючого органу заяву протягом місяця з дня виникнення таких змін (п. 298.4 ст. 298 ПКУ).

15:43 08.04.2019

За який спадок доведеться сплатити податки?

За який спадок доведеться сплатити податки? Необхідно знати, що у разі отримання спадщини від родичів, що не відносяться до  членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, наприклад, рідного дядька, тітки чи інших фізичних осіб, виникає обов’язок сплати податку на доходи фізичних осіб за ставкою 5 відс. від вартості успадкованого. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

15:42 08.04.2019

До завершення кампанії декларування доходів громадян залишився місяць

До завершення кампанії декларування доходів громадян залишився місяць Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу платників податків, що до завершення деклараційної кампанії залишився місяць та наголошує громадянам, які протягом 2018 року отримали доходи у вигляді спадщини не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, дарунки у вигляді коштів, майна, або  майнових чи немайнових прав, які підлягають оподаткуванню, або ж отримували доходи не від податкових агентів, щодо обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

15:14 04.04.2019

До відома громадян, які збираються змінити місце проживання

До відома громадян, які збираються змінити місце проживання   Громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації декларацію про майновий стан і доходи, - повідомили в ГУ ДФС у Чернігівській області. Це необхідно зробити не пізніше ніж за 60 календарних днів до виїзду.

15:14 04.04.2019