Податкові новини

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА україни

Головне  управління  ДФС  У Чернігівській області

вул. Реміснича, 11, м. Чернігів, 14000, тел. (0462)652-300, факс (0462)651-308, E-mail: ch.official@sfs.gov.ua            _______________________________________ Код ЄДРПОУ 39392183____________

Податки на 2019 рік  доступні для завантаження за посиланням

ПОДАТКИ 2019

Зміни і доповнення до податків на 2019 рік внесено на 20 сесії першого скликання 11 вересня 2018 року. Доступні для завантаження за посиланням  ДОПОВНЕННЯ, ПІЛЬГИ ПОДАТКИ 2019

Шановні підприємці, жителі громади та всі платники податків!

Іванівська сільска рада приймала рішення щодо податків на 2018 рік тричі:

2017-07-14 - основне рішення

потім були внесені зміни 2017-09-27 та 2017-12-14 які треба врахувати при розрахунку розміру податку!

Всі рішення було оприлюднено в розділі архів документів, одразу після прийняття їх сесією.

За даним посиланням доступна вся архівна версія:    ПОДАТКИ 2018

Що загрожує підприємцям, які мають заборгованість з єдиного внеску?

Що загрожує підприємцям, які мають заборгованість з єдиного внеску? Управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області звертає увагу фізичних осіб–підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, а також членів фермерських господарств на необхідність сплачувати єдиний внесок в термін до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абз. 3 ч. 8 ст. 9 Закону про ЄСВ).

13:45 11.11.2018

Особливості укладення договору добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування  для отримання субсидії

12:12 01.11.2018

Податкова знижка для платника податку із статусом внутрішньо переміщеної особи

Податкова знижка для платника податку із статусом внутрішньо переміщеної особи   Законом України від 06.09.2018 №2530-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо запровадження механізму «єдиного вікна» та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України» внесено зміни  до статті 166 «Податкова знижка» Податкового кодексу України.

16:35 30.10.2018

Повідомити про факти порушень податкового законодавства з боку роботодавців можна на «гарячу лінію» ДФС   Державна фіскальна служба приділяє особливу увагу заходам з детінізації ринку праці та боротьбі з виплатою заробітної плати «в конвертах».

10:40 30.10.2018