Податкові новини

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА україни

Головне  управління  ДФС  У Чернігівській області

вул. Реміснича, 11, м. Чернігів, 14000, тел. (0462)652-300, факс (0462)651-308, E-mail: ch.official@sfs.gov.ua            _______________________________________ Код ЄДРПОУ 39392183____________

Податки на 2019 рік  доступні для завантаження за посиланням

ПОДАТКИ 2019

Зміни і доповнення до податків на 2019 рік внесено на 20 сесії першого скликання 11 вересня 2018 року. Доступні для завантаження за посиланням  ДОПОВНЕННЯ, ПІЛЬГИ ПОДАТКИ 2019

Зміни і доповнення до податків на 2019 рік, що внесені на 23 сесії першого скликання 18 грудня 2018 року. Доступні для завантаження за посиланням ДОПОВНЕННЯ, ЗМІНИ, ПОДАТКИ 2019, грудень

Шановні підприємці, жителі громади та всі платники податків!

Іванівська сільска рада приймала рішення щодо податків на 2018 рік тричі:

2017-07-14 - основне рішення

потім були внесені зміни 2017-09-27 та 2017-12-14 які треба врахувати при розрахунку розміру податку!

Всі рішення було оприлюднено в розділі архів документів, одразу після прийняття їх сесією.

За даним посиланням доступна вся архівна версія:    ПОДАТКИ 2018

Порядок обчислення ЄСВ особами, які провадять незалежну професійну діяльність

Порядок обчислення ЄСВ особами, які провадять незалежну професійну діяльність Єдиний внесок для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, нараховується на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому, сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць (918,06 грн з початку 2019 року), незалежно від того, отримувала особа дохід чи ні.

11:39 25.03.2019

Продаж одного автомобіля не оподатковується і декларуванню  не підлягає

Продаж одного автомобіля не оподатковується і декларуванню  не підлягає   Податкова декларація про майновий стан і доходи в обов’язковому порядку подається у разі отримання, зокрема, доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як суб’єкти господарювання та самозайняті особи).

09:02 22.03.2019

За порушення торгівлі підакцизними товарами застосовано  штрафних санкцій на 475 тисяч гривень   Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області  з початку року проведено 46 перевірок суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, за результатами яких виявлено 42 порушення.

08:58 22.03.2019