До уваги жителів громади!

Запрошуємо взяти активну участь в написанні проектів, які будуть допущені до голосування, а потім до реалізації в 2019 році!

Проекти приймаються до 31 жовтня включно!

Засідання Координаційної ради з питань бюджету участі відбудеться 8 червня о 10.00 в приміщенні актової зали Іванівської сільської ради.

Перелік поданих проектів:

1. "Дитячий майданчик по вул.Л.Українки в с.Іванівка".  Автор: Андросенко Олександр Петрович.

2. "Будівництво багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покиттям для ігрових видів спорту". Автори: Зуйок Аліна Юріївна, Коротка Яна Ігорівна.

3. "Створення паркової зони біля нового кладовища с.Количівка". Автор: Чміль Тетяна Миколаївна.

4. "Облаштування міні - футбольного та волейбольного полів". Автор: Буглак Валентина Михайлівна.

5. "Ямковий ремонт дорожнього покриття по вулиці 30 років Перемоги с.Іванівка". Автор: Ніколенко - Баєва Анна Михайлівна.

До 31 травня включно приймаються проекти для реалізації за рахунок громадського бюджету!

Увага!  11 квітня 2018 року о 10.00 відбудеться друге  засідання Координаційної ради з питань реалізації громадського бюджету.

Засідання буде проведено в актовій залі Іванівської сільської ради.

Увага!  6 квітня 2018 року о 10.00 відбудеться засідання Координаційної ради з питань реалізації громадського бюджету.

Засідання буде проведено в актовій залі Іванівської сільської ради.

16 лютого 2018р. в м. Чернігів (Чернігівська обласна рада) відбудеться тренінг  по написанню проектів "Розробляємо проект під громадський бюджет. Від ідеї до реалізації"

Тренінг  «Розробляємо проект під громадський бюджет. Від ідеї до реалізації» (м.Чернігів)

ГО «Асоціація демократичного розвитку» запрошує представників громад та громадських організацій міст, селищ та ОТГ Чернігівської області, де вже реалізується громадський бюджет або планується його запровадження, до участі в одноденному тренінгу  «Розробляємо проект під громадський бюджет. Від ідеї до реалізації», що відбудеться 16 лютого у м. Чернігів.

Мета тренінгу – підсилити суть громадського бюджету та залучити якомога більшу кількість мешканців громад до етапу подання проектів під громадський бюджет. А саме, надати учасникам знання та практичні навички у написанні проектів  та методику передання цієї інформації в свої громади. Навчити визначати проблему, формулювати мету і завдання проекту та розробляти його бюджет. А також, ознайомити із порядком подання, критеріями відбору та процесом розгляду проектних пропозицій та надати рекомендації щодо проведення якісної інформаційної кампанії за свій проект.

Громадський (партиципаторний) бюджет/бюджет участі - інструмент прямої демократії та дієвий механізм взаємодії громади з органами місцевого самоврядування, в якому жителі міста (селища, ОТГ) мають можливість брати участь у процесі ухвалення рішень з розподілу частини бюджетних коштів на реалізацію їх власних проектів та ідей.

Увага! До участі запрошуються активні представники громад та  громадських організацій міст, селищ та ОТГ Чернігівської області!

Дата:   16 лютого 2018р

Місце: м. Чернігів, пр-кт Миру, 43, конференц-зала будинку засідань обласної ради (ІІІ поверх)

Для реєстрації просимо заповнити Google форму за посиланням:

Участь у тренінгу безкоштовна. Навчальні матеріали, харчування та проїзд учасників (за наявності квитків) до місця проведення тренінгу забезпечують організатори.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до:

Ніколенко-Баєва Анна

demokrat_rozvitok@ukr.net  (050) 374-10-14, (067) 416-51-31

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Запровадження громадського (партиципаторного) бюджету, як механізму прямої демократії та інструменту активізації громад у Чернігівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Вінницькій областях», який ГО «Асоціація демократичного розвитку», реалізує за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.