Купальське свято в Ладинці

Дата: 09.07.2017 19:26

Купальські вогні

6 липня для молоді села Ладинка та відпочиваючих бази відпочинку «Урочище» на березі річки Десна відбулося свято «Купальські вогні», організаторами якого  були директор Ладинського Будинку культури Людмила Чучук, староста села Олена Хоменко, директор бази відпочинку «Урочище» Олександр Кулаков, бібліотекар Надія Пищик.

Дівчата водили хороводи навколо Марени. Українські пісні співала Лілія Ніколаєнко. Веселим гумором порадували присутніх «чортенята» - Роман Костюк і Володимир Рябченко та «водяний» -  Олександр Ніколайцев. Коли згоріло опудало, молодь стрибала через Купальське вогнище. Дівчата пустили віночки у Десну. У конкурсах, розвагах, перетягуванні канату брала участь молодь села та відпочиваючі.

Призи для свята надали спонсори Іван Рогозін та Олександр Кулаков. Всіх присутніх пригостили варениками (готувала Людмила Кулакова) та смачним кулешем (Галина Дорога).

В сільській бібліотеці була представлена книжкова виставка «Тобі природа допомогла».

Бібліотекарка Надія Пищик