З 2 травня вступають у дію нові рахунки для сплати ЄСВ

Дата: 22.04.2019 16:19

З 2 травня вступають у дію нові рахунки для сплати ЄСВ

Звертаємо увагу платників єдиного внеску: у зв’язку з тим, що з 02.05.2019 будуть функціонувати нові рахунки для сплати ЄСВ, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства, будьте уважні при заповненні відповідних реквізитів в платіжних дорученнях.

Починаючи з 02.05.2019 кошти, які будуть сплачуватися платниками на попередні рахунки, не будуть зараховуватися в інтегрованих картках, а будуть вертатися платникам як нез’ясовані.

Реквізити відкритих не бюджетних рахунків  за балансовим рахунком 3719 «Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування», які діють з 02 травня 2019 року розміщені на суб-сайті Територіальних органів ДФС у Чернігівській області:  http://ch.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ .

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області