Щодо декларування податкових зобов'язань з пального за повною ставкою акцизного податку

Дата: 19.03.2019 16:04

При декларуванні виробником податкових зобов'язань з реалізації виробленого в Україні пального за повною ставкою акцизного податку (крім обсягів пального, на акцизний податок з яких таким платником видано податковий вексель, відповідно до п. 229.8 ст. 229 Податкового кодексу України), у додатку 1 «Розрахунок суми акцизного податку з підакцизних товарів (продукції), на які встановлено специфічні ставки акцизного податку (крім операцій, визначених підпунктами 213.1.9, 213.1.12 пункту 213.1 статті 2 3 3 Кодексу)» (далі - додаток і) у графі 12 «Специфічна ставка акцизного податку - з одиниці виміру (євро, гри.)» проставляються специфічні ставки акцизного податку з одиниці товару (продукції) у євро, встановлені п.п. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 розділу VI Кодексу, із урахуванням підвищувального коефіцієнта 10.

При заповненні суб'єктами, що здійснюють реалізацію пального понад обсяги отриманого/ввезеного/виробленого пального, з якого сплачено акцизний податок, або поповненні залишків пального згідно із заявками на поповнення (коригування) залишків пального, додатка 1¹ «Розрахунок суми акцизного податку з реалізації пального відповідно до підпункту 213.1.12 пункту 213.1 статті 213 Кодексу» (далі - додаток 1¹) у графі 19 «Ставка акцизного податку з одиниці виміру згідно із підпунктом 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 Кодексу (євро)» проставляються специфічні ставки акцизного податку з одиниці пального у євро, встановлені п.п. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 розділу VI Кодексу, із урахуванням підвищувального коефіцієнта 10.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області