Громадське слухання

Дата: 25.01.2019 15:39

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

Про початок процедури реєстрації, розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації :

Детальний план території

земельної ділянки  площею 0,15 га, яка розташована  за адресою: с.Количівка, провулок Луговий 1-Г, Чернігівського району Чернігівської області  для зміни цільового призначення земельної ділянки на "для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій"

Замовник: Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області

Розробник: ФОП Козир О.І., м.Чернігів, вул.1 - го Травня , 205 "А"

Для ознайомлення з детальним планом території та подання пропозицій  звертатися до виконавчого комітету Іванівської сільської ради за адресою:

Чернігівська область, Чернігівський район, с.Іванівка, вул.Дружби,33,б

Громадські обговорення з приводу розгляду та врахування пропозицій проекту містобудівної документації: «Детальний план території

,

відбудуться у приміщенні Іванівської сільської ради  за адресою:

Чернігівська область, Чернігівський район, с.Іванівка, вул.Дружби,33,б

« 07 » лютого  2019 року об 11.00 год.

Пропозиції можна подавати до «06» лютого 2019 р. до виконавчого комітету Іванівської сільської ради.

Запрошуються представники громадських організацій, зацікавлені члени громади, розробники документації та представники замовника.

Матеріали для ознайомлення можна завантажити за посиланням:    детальний план, опорний план, проектний план, модель.