Депутатів запрошують до участі у проекті «Сильні ради – спроможні громади»

Дата: 24.01.2019 12:17

УВАГА!

У рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади», який реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Інститут Політичної Освіти організує низку семінарів для депутатів ОТГ.

За підсумками перших двох «хвиль» відбору можливість взяти участь у семінарах отримали 200 депутатів ОТГ з 23-х областей України.

Для участі у третій хвилі навчань, що розпочнеться весною 2019 року, необхідно надати:

• заповнену анкету ;
  • резюме (коротка біографія та досвід громадсько-політичної діяльності);
  • рекомендація від організації, яка делегує учасника (місцева рада, тощо).

За підсумками конкурсного відбору, можливість навчатися отримають ще 100 депутатів ОТГ.

Для них впродовж весни-літа 2019 р. буде організовано серію з трьох триденних семінарів за такими темами:

• Статус, права та обов’язки депутатів
  • Участь депутатів у процесі формування, використання та контролю за бюджетом ОТГ
  • Можливості та обов’язки депутатів у житлово-комунальній та земельних сферах.

Критеріями відбору будуть:

• наявність повного пакету документів, надісланого кандидатом(ою) до участі в навчанні;
  • мотивація до участі у навчанні;
  • рівномірне регіональне представництво;
  • гендерний баланс.

Учасниками навчань не можуть стати ті депутати ОТГ, які вже пройшли аналогічні навчання з ІПО.

Витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом учасників будуть покриті за рахунок проекту.

Особливо заохочуються до участі депутати від ОТГ, у яких відбулись вибори у 2018 році.

Остання дата надсилання документів: 15 лютого 2019 року.

Про результати відбору всі кандидати будуть повідомлені не пізніше 9 березня 2019 року.

УВАГА! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи потрібно надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з темою IPO_U-LEAD

Контакти:

тел.: 044 278-55-43