Відкрито кримінальне провадження за зверненням Іванівської сільської ради

Дата: 23.01.2019 14:28

Минулого тижня у нашій громаді сталася НАДЗВИЧАЙНА ПОДІЯ!!!
Відбулося рейдерське захоплення землі сільгосппризначення комунальної власності Іванівської ОТГ. Рєстратор Вороньківської сільської ради Бобровицького району зареєстрував право оренди на 12-ох земельних ділянках загальною площею 422 га за ТОВ "ГЛОБАЛ АГРО ГРУП", яке зареєстроване у Києві. Всі документи підроблені.

З боку сільської ради, в особі сільського голови С.І.Гаруса, було миттєве реагування: ми направили заяви до прокуратури, ГУ національної поліції, СБУ, а також скаргу до Міністерства юстиції, оскільки вбачаємо в цьому ознаки адміністративного  та кримінального правопорушення. Дана подія мала соціальний резонанс та широко висвітлювалася в засобах масової інформації.

Інформуємо мешканців громади, що всі наші заяви було розглянуто.

Іванівська сільська рада та особисто голова С.І.Гарус дякує правоохоронним органам за оперативне та результативне реагування.