Відбулося свято до Дня Святого Миколая для дітей соціально-незахищених категорій

Дата: 21.12.2018 10:53

З НАГОДИ ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня  2018 року 17 дітей  Іванівської громади з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах  та знаходяться на обліку в службі у справах дітей взяли участь у святковому заході до Дня Святого Миколая для дітей соціально-незахищених категорій області за участю керівництва облдержадміністрації.

Дітей, їх батьків та  всіх присутніх привітав голова обласної державної адміністрації Олександр Мисник з побажаннями здійснення найпотаємніших та найфантастичніших мрій і задумів.

Діти відвідали концертно-розважальної програму, отримали солодкі подарунки  та незабутні враження .

А знайомство з Головою правління   ГО «Шанс» Світланою Федоровою додало до подарунків кожному м’яку дитячу іграшку та теплі речі за потребою.