З  ТУРБОТОЮ ПРО ДІТЕЙ

Дата: 19.12.2018 12:59

З метою соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки 12-14 грудня поточного року Службою у справах дітей сільської ради за участю старост округів проведено черговий профілактичний рейд по перевірці умов  проживання дітей з настанням зимових  холодів.

Під час проведення рейду обстежено 11 сімей. Порушень теплового режиму не виявлено. З батьками проведена профілактично-роз’яснювальна робота. Родини попереджені про адміністративну відповідальність за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків та зобов’язано створити належні умови для проживання дітей.

В ході рейду багатодітним  та малозабезпеченим сім’ям з дітьми передана гуманітарна допомога благодійної організації “Аратта” у вигляді одягу, взуття, постільної білизни  та  харчові продукти.