Вітаємо всіх з Днем захисника України та зі святом Покрови!

Дата: 14.10.2018 10:58

Сьогодні Україна святкує славне свято,
Це свято – чоловіче, твоє це свято, брате!
Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину
Родину захищати і рідну Україну!
Хай мир панує завжди і спокій навкруги,
Будь-що тобі хай буде, мій брате, до снаги,
Хай множаться здобутки, життя хай процвітає,
Покровом Божа Матір тебе хай огортає!

Привітання з Днем захисника України  та Днем українського козацтва лунають на адресу хлопців та чоловіків вже сьогодні, 14 жовтня. Пам'ятайте, що головне не цінні подарунки, а щира подяка. Тож не забудьте поздоровити своїх знайомих і рідних винуватців свята! Не оминіть увагою навіть незнайомих військових, які відстоюють сьогодення і майбутнє нашої Вітчизни.

Працівники Іванівської сільської ради приєднуються до всіх вітань з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови! Нехай Вам посміхається чисте, мирне небо над головою. У державі і у сім'ї панують злагода і мир. Нехай негаразди обходять всіх стороною, а кожен громадянин нашої обєднаної територіальної громади, наші рідні, близькі та знайомі будуть здорові та щасливі!