Іванівська ОТГ створює план стратегічного розвитку громади

Дата: 18.09.2018 10:16

Фото без описуУ Іванівській сільській об'єднаній територіальній громаді розпочалася активна робота з розробки Стратегії розвитку громади на 2019 – 2025 роки  у рамках проекту «Впровадження інструментів ефективного муніципального менеджменту та правнича допомога громадам», який реалізує Асоціація ОТГ за підтримки Програми «U-Lead з Європою».

Перше засідання робочої групи відбулося 17 вересня 2018 року у приміщенні актової зали Іванівської сільської ради.  До складу робочої групи ввійшли не тільки представники виконавчого комітету, ради, місцеві депутати, а й приватні підприємці, фермери, представники громадських організацій. Було представлено кожен населений пункт з 12, що входять до складу ОТГ.

Було узгоджено календарний план розробки і структури майбутнього документу, а також визначено основні проблеми громади ( з їх структуруванням за сферами та важливістю), бачення стратегії,  місію (призначення) стратегії розвитку нашої громади.

Приємно, що наша, Іванівська ОТГ,  серед 15 ОТГ всієї України, які перемогли у конкурсному відборі та  яким експерти Асоціації допоможуть створити ефективні стратегії розвитку та спланувати їх виконання.

Дякуємо координатору Альоні Долі за допомогу та плідну співпрацю!