Двадцяту сесію сільської ради призначено на 11 вересня 2018 року

20 сесії першого скликання

11 вересня 2018року

Початок о 10.00

1.     Про звіт про виконання бюджету за перше півріччя 2018 року.

2.     Про затвердження рішень виконавчого комітету.

3.     Про внесення змін та доповнень до рішення сімнадцятої сесії першого скликання Іванівської сільської ради від 07 червня 2018 року «Про місцеві податки та збори на 2019 рік»

4.     Про передачу іншої субвенції з сільського бюджету до районного бюджету для КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня»

5.     Про встановлення надбавки за вислугу років сільському голові С.І. Гарусу

1. Про виділення коштів на проведення Проміжних виборів  депутата Іванівської сільської ради у виборчому окрузі № 2.
  2. Про виділення коштів для закупівлі підручників у ЗНЗ Іванівської сільської ради.
  3. Про виділення коштів на виготовлення проекту протипожежної сигналізації та оброблення горища у Количівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  4.  Про виділення коштів для придбання мотокоси для Краснянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

10. Про внесення змін до рішення 18 сесії першого скликання від 11 липня 2018 року «Про затвердження переліку об’єктів, які можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади в 2018 році».

1.  Про звіт старости Количівського старостинського округу Іванівської сільської ради про проведену роботу за 2018 рік.
  2.  Про звіт директора КП «Реєстраційне бюро» Іванівської сільської ради про роботу в першому півріччі 2018 року.
  3.  Про затвердження нової форми статуту КП «Реєстраційне бюро» Іванівської сільської ради.
  4.  Про налагодження співпраці між гміною Нова Карчма (Польща) та Іванівською сільською радою (Україна)

15.  Про надання матеріальної допомоги

16.   Про передачу майна.

17.  Про списання майна.

18. Про зменшення орендної плати за користування комунальним майном для громадської організації інвалідів «Інтеграція».

19.  Про внесення змін до рішення 17 сесії першого скликання від 07 червня 2018 року «Про затвердження тимчасового порядку про знесення зелених насаджень».

20.  Про затвердження детального плану території. (вул.Самойловича,1, с.Іванівка. Будівництво лікарської амбулаторії).

21.  Про внесення змін до рішення сільської ради від 18 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».

22.  Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

23.   Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та включення їх до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги для передачі їх у користування на умовах оренди.

24.  Про вилучення земельної ділянки з користування за заявою.

25.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

26.  Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

27.  Про  надання   дозволу   на   розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (на місцевості).

28.  Про    затвердження    технічної    документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі  (на місцевості).

29.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

30.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

31. Про зміну цільового призначення земельної ділянки з для ведення особистого підсобного господарства на для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) .

32. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

33. Про  надання   дозволу   на   розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок  (на місцевості) в оренду.

34.  Про погодження передачі земельних ділянок в оренду.

35.  Про надання дозволу на розроблення  детального плану території для подальшої зміни цільового призначення земельної ділянки .

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) в оренду.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

38. Про включення земельних ділянок  до Переліку земельних ділянок ,що винесені на земельні торги.

39.  Різне. Депутатські звернення.