Щодо розгляду детального плану території за адресою: с. Іванівка, вулиця Самойловича, 1

Дата: 03.08.2018 13:18

До уваги жителів громади!

Розробено "Детальний план території  земельної ділянки орієнтовною площею 0,5616 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги (для розміщення будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини) за адресою: с. Іванівка, вулиця Самойловича, 1, в адміністративних межах Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області".

Замовник містобудівної документації  - виконавчий комітет Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

Фінансування робіт, щодо розроблення детального  плану території здійснити за рахунок коштів місцевого бюджету

Повідомлення про початок розроблення детального плану   розміщено  на офіційному веб-сайті Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

Всі заперечення і пропозиції приймаються до 10:00 ранку 13.08.2018 року для того щоб затвердити детальний план на наступній сесії сільської ради яка відбудеться 28.08.2018 року.

Графічні матеріали:

1.Ситуація