VІІІ обласний фольклорний фестиваль-конкурс імені Василя Полевика

Дата: 31.05.2018 09:42

Фото без опису  Чернігівській край споконвіків славиться пісенним розмаїттям, дзвінким багатоголоссям, обрядами, унікальною народною культурою, автентичними традиціями.

27 травня 2018р.в м. Сновськ та с. Займище відбувся VІІІ обласний фольклорний фестиваль-конкурс імені Василя Полевика.
Метою фестивалю-конкурсу є відродження і збереження пісенної та музичної спадщини Чернігівщини, а також вшанування пам’яті видатного фольклориста, лауреата обласних премій імені Григорія Верьовки, Бориса Грінченка та премії Фонду культури, заслуженого працівника культури України, уродженця села Займище – Василя Івановича Полевика.

Участь у цьогорічному фестивалі взяли 36 творчих колективи (560 учасників) з усіх куточків Чернігівщини, яких об’єднує спільне захоплення українською народною піснею та багатими фольклорними традиціями рідного краю.

Іванівську об’єднану територіальну громаду на цьому фестивалі гідно представив народний аматорський хоровий колектив "Полісся" Іванівського БК (кер. Ганна Горобець), який за підсумками конкурсу здобув І місце в номінації «Хорові колективи». З чим їх і вітаємо!

Всі колективи були нагороджені дипломами від організаторів фестивалю та пам’ятними сувенірами.

Фотозвіт додається.