У Бречі, що в Корюківській громаді 18.05.18  проходив семінар «Реформа децентралізації: вектор розвитку – Європа», який організував Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". На навчання зібралися голови об'єднаних територіальних громад Чернігівської області.
Програма навчання дуже насичена та інформативна. А головне, керівники громад мали  можливість поспілкуватися один з одним, дізнатися про успіхи та проблеми їх громад.
Про асоціації органів місцевого самоврядування, як інструмент зміцнення держави, розповідав Ігор Абрам’юк, директор з питань розвитку Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад». Про досвід UkraineInvest у роботі з інвесторами та роль ОТГ щодо залучення прямих іноземних інвестицій  - Віталій Стасюк та Ольга Сивак, представники UkraineInvest.
В програмі презентація кращих практик Корюківської громади, також відбулись установчі збори регіональної асоціації ОТГ. Нашій громаді випала честь бути в числі перших її засновників. Рішенням установчих зборів першим головою нашої асоціації, за пропозицією Любечського селищного голови Пінчук С.І., було обрано Гаруса С.І.

Вітаємо!