Громадське обговорення проекту "Сільське відділення" УКРПОШТА

Дата: 03.05.2018 11:20

Фото без описуОсновні  положення проекту «Сільське відділення».

Мета проекту:  покращення якості надання послуг сільському населенню з врахуванням оптимізації персоналу Укрпошти з неповною зайнятістю та забезпечення гідних умов праці працівникам Укрпошти.

Діючі відділення поштового зв‘язку НЕ БУДУТЬ закриватись, буде змінюватись лише формат роботи цих відділень.

Отже, в результаті проекту кожний населений пункт області з чисельністю мешканців менше, ніж  2 тис., буде обслуговуватись пересувним відділенням поштового зв’язку:

• Новий, облаштований для перевезення пошти, посилок та готівкових коштів автомобіль,
  • Бригада у складі: водій , начальник відділення, листоноша + листоноша в селі ( якщо це підтверджено навантаженням щодо наданих послуг) ,
  • Відремонтоване приміщення пункту присутності в кожному населеному пункті (приміщення діючих відділень поштового зв’язку, кімнати в Конторах або інші вільні приміщення в малих селах)
  • Кількість листонош в селі буде обраховуватись в залежності від навантаження надання послуг ( платежі, передплата, поштові відправлення, виплати населенню , торгівля, страховки,  виконання плану) ,
  • Часи роботи відділення в кожному селі буде визначено в залежності від існуючих потреб місцевого населення у послугах пошти.

Отже, як буде працювати нова бригада:

• Приїхали в село
  • Начальник відділення працює в приміщенні за графіком
  • Листоноша  + листоноша села , якщо він є, з автомобілем обслуговують населений пункт, об’їжджаючи його за маршрутом

Проект буде впроваджуватись з 1 червня до кінця 2018 року.

Буде придбано 130 нових автомобілів. Для того , щоб проаналізувати всі необхідні розрахунки , наразі маємо 3( три)  пілотні бригади по Чернігівському району.

Для прикладу, як зараз працюють пілотні бригади в Чернігівському районі :

• Автомобіль  не новий , відремонтований
  • Бригада  в складі: водій + начальник відділення (листоношу в склад бригади будемо брати пізніше)
  • Три місяці (з дня запуску пілотної бригади) залишається працювати стаціонарне відділення поштового зв’язку та пересувне одночасно, також - всі листоноші.
  • Стаціонарне відділення працює за графіком і надає всі послуги без доставки (приймає платежі, продає марки та конверти, видає готівку по банківському терміналу – якщо є , видає перекази та посилки до запитання., торгівля, страховки)
  • Пересувне відділення працює з листоношами та надає всі необхідні послуги з доставкою (передплата, газети, пенсії, виплати,  продаж марокконвертів, торгівля, страховки)
  • Пересувне відділення готує всі  необхідні дані  по селу для розрахунку необхідної кількості листонош та графіку роботи в селі
  • Ми за цей час вивчаємо стан приміщень

Перші нові автомобілі замінять старі на перших пересувних відділеннях!

Проблеми , які маємо сьогодні :

Вивчення доставнихдільниць листонош- вулиці та подвір’я не підписані

Над проблемою працюємо, розраховуємо на Вашу підтримку з цього питання!!!

Врахувати абсолютно всі побажання по часу прибуття бригади не маємо фізичної  можливості, оскільки машина не може бути одночасно о 9,00! в кожному селі.

Але будемо  дослухатися до побажань і перебудовувати маршрути!

З повагою,

Директор філії Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта»

Дорошенко Олена Миколаївна

050 360 01 02