Триває конкурс

Дата: 26.03.2018 09:20

Нагадуємо, що триває конкурс на створення офіційної символіки: герба та прапора Іванівської об’єднаної територіальної громади. Переможець отримає грошову винагороду!

З метою збереження історичної та культурної спадщини сіл, що увійшли до складу Іванівської об’єднаної територіальної громади: Іванівки, Количівки, Ягідного, Красне, Ладинки, Друцьке, Слободи, Буди, Вікторівки, Драчівщини, утвердження звичаїв та традицій українського народу, патріотичного виховання молоді за принципом ціннісного ставлення до рідного краю, рішенням сесії Іванівської сільської ради від 16 лютого  2018 року «Про  оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Іванівської територіальної  громади» оголошено конкурс на створення офіційної символіки. Етапи конкурсу передбачають:  подачу заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт, перевірку конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих,  громадське обговорення їх та голосування,  підбиття підсумків громадського голосування,  затвердження Іванівської сільською  радою офіційної символіки Іванівської об’єднаної територіальної громади.

1. Рішення сесії Іванівської сільської ради від 16 лютого  2018 року «Про  оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Іванівської територіальної  громади»;

2. Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Іванівської об’єднаної територіальної громади

3. Склад комісії по визначенню переможців конкурсу  на кращу офіційну символіку Іванівської об’єднаної територіальної громади

4. Заявка на участь у конкурсі на створення офіційної символіки Іванівської об’єднаної територіальної громади.