Поїздка до зоопарку в м. Мена

На минулому тижні 45 учнів Количівської ЗОШ І - ІІІ ступенів побували в зоопарку м.Мена. Адже,  система цінностей і якостей особистості розвивається і виявляється через її власні ставлення. Частиною цінностей є ціннісне ставлення до природи та  сформована на його основі екологічна культура, що є обов'язковою умовою сталого розвитку школярів і суспільства. На уроках природознавства в початковій школі діти лише знайомляться  з чарівним світом природи, а от побувавши в зоопарку, побачивши диких тварин з усіх куточків світу поряд із собою, спостерігаючи за їх поведінкою у них формується цілісний світогляд. Крім учнів початкової школи поїхали вже вдруге, а хто вже і втретє поглянути на тварин діти з 5, 8, 10 класів.

Поїздку організували педагоги школи, спонсорами виступили батьки.