З Днем соціального працівника!

Дата: 05.11.2017 15:49

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

В 2017 році День працівника соціальної сфери України припадає на 5 листопада.

В Цей день вшановують працівників соціальної сфери, як ангелів добра, що опікуються життєво важливими проблемами пенсіонерів, ветеранів війни і праці, інвалідів, дітей сиріт, багатодітних сімей, самотніх літніх людей, безробітних.

Завдяки Вашим знанням, професіоналізму, багатому досвіду роботи щоденно отримують кваліфіковану допомогу ті громадяни Донбасу, які найбільше її потребують.

Соціальна праця скромна і негучна, але сповнена високого гуманізму, милосердя, душевного тепла. Суспільство змінюється, але співчуття і любов до ближнього повинні залишатися нормою нашою життя, надійною опорою для тих, хто потребує милосердя і допомоги.

З нагоди професійного свята бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров`я, сімейного благополуччя, щастя і радості, успіхів у благородній праці та Божого благословення у всіх починаннях.