Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Слобідської ЗОШ І- ІІ ст.

Дата: 13.11.2017 15:39

ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

13.11.2017                                     с. Іванівка                                   № 53

Про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади директора  ЗОШ   І-ІІ ступенів

с. Слободи Іванівської сільської ради

Згідно Кодексу законів України про працю, ст.54 Закону України «Про освіту», ст. 26 Закону України  «Про загальну середню освіту», а також «Положення про порядок добору управлінських кадрів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11.03. 1999 року № 159, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від   13 жовтня 2015 року № 827 «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності», Положенням про порядок добору та призначення управлінських кадрів, затвердженого рішенням 13 сесії 1 скликання Іванівської сільської ради від 07 листопада 2017 року, та у зв’язку із наявною вакантною посадою директора у  ЗОШ І-ІІ ст. с. Слободи Іванівської сільської ради,

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора ЗОШ    І-ІІ ст. с. Слободи Іванівської сільської ради  (Додаток 1).

2. Затвердити склад комісії з конкурсного відбору кандидатур на заміщення вакантної посади директора ЗОШ І-ІІ ст. с.Слободи  Іванівської  сільської ради (Додаток 2).

3. Затвердити Порядок проведення іспиту на заміщення вакантної посади директора ЗОШ І-ІІ ст. с. Слободи (далі Порядок проведення іспиту) (додаток 3).

4. Затвердити Перелік питань для перевірки знань законодавства та нормативно-правових актів у сфері освіти (додаток 4).

5. Відповідно до вимог Порядку проведення іспиту затвердити екзаменаційні білети для складання іспиту, виходячи із переліку питань для перевірки знань законодавства та нормативно-правових актів у сфері освіти (додаток 5).

6. Членам конкурсної комісії при проведенні іспиту суворо дотримуватись зазначеного Порядку, результати проведення іспиту оформлювати згідно відомості (додаток 6).

7. Результати засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади оформлюються протоколом (додаток 7).

8. Розміщення оголошення на сайті Іванівської сільської ради та прийняття документів від кандидатів на заміщення вакантної посади (протягом  30 календарних днів з дня публікації оголошення конкурсу на сайті Іванівської сільської ради) покласти на секретаря сільської ради Махній-Дерев’янко І.А.

9.  Контроль за виконанням даного  наказу залишаю за собою.

наказом відділу освіти

Іванівської сільської ради

Чернігівського району

Чернігівської області

№ 53 від 13 листопада  2017 року

про конкурс на заміщення вакантної посади

директора ЗОШ І-ІІ ст. с. Слободи,

терміном на --- роки

Дата 13.11.2017р.

Відповідно до Закону України «Про освіту» від 05 вересня 2017 року № 2145-VIII, постанови Кабінету Міністрів України  від 13 жовтня 2015 року № 827, рішення 13 сесії першого скликання Іванівської сільської ради від 07.11.2017 «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності Іванівської сільської ради», з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності Іванівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора ЗОШ І-ІІ ст. с. Слободи Іванівської сільської ради, що знаходиться за адресою: вул. 8 Березня, 1-Б, с. Слобода, Чернігівська область. Строк подання документів для участі в конкурсному відборі – до 12 грудня  2017 року.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора ЗОШ І-ІІ ст.  с. Слободи  Іванівської сільської ради :

-є громадянином України;

-має повну вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра (завідувач дошкільного навчального закладу – відповідну вищу освіту);

-стаж педагогічної роботи не менше 3 років;

-має навики роботи з комп'ютерною технікою;

-успішно пройшла конкурс.

Документи:

-заява на ім’я голови конкурсної комісії щодо участі в конкурсі  на посаду;

-біографічна довідка,

-ксерокопія трудової книжки,

-копії документів про освіту,

- мотиваційний лист і перспективний план розвитку навчального закладу  – подаються у відділ освіти Іванівської сільської ради за адресою: вул. Дружби, 33 Б, с. Іванівка, Чернігівська область, 15562.

Засідання конкурсної комісії відбудеться  14 грудня  2017 року в Іванівській сільській раді , що знаходиться за адресою: с. Іванівка, Чернігівський  район, Чернігівська  область.