Вітання новообраних старост сіл громади та вручення їм посвідчень

27 червня 2017 року відбулась Дев'ята сесія першого склиння Іванівської сільської ради. Першими питаннями сесії в порядку денному були:

-про підсумки виборів, визначення повноважень старост сіл та реєстрацію депутата Іванівської сільської ради;

-про початок повноважень старост Количівського, Краснянського, Ладинського, Слобідського старостянських округів Іванівської сільської ради.

Так, 11 червня 2017 року в с.Количівка до списку виборців було включено 1100 виборців. У голосуванні взяло участь 328, або 29,8 % виборців від їх загальної кількості. Не дійсними визнано 12 бюлетенів. За результатами виборів старостою села Количівка обраний Коваленко Михайло Григорович – 17.11.1950 р.н., громадянин України. Має вищу освіту. Пенсіонер. Безпартійний. Проживає в с.Количівка. Самовисування.

За нього проголосувало 144 особи, 44% виборців, що взяли участь у голосуванні.

В с.Слобода, Вікторівка, Драчівщина, Буди до списку виборців було включено 560 виборців. У голосуванні взяли участь 356 виборців , або 63,57 % виборців від їх загальної кількості. Не дійсними визнано 13 бюлетенів. За результатами виборів старостою сіл Слобода, Вікторівка, Драчівщина, Буди обрана Кот Наталія Іванівна – 05.03.1964 р.н., громадянка України. Освіта середньо-спеціальна. Діловод Іванівської сільської ради в с.Слобода. Безпартійна. Місце проживання – с.Слобода. Самовисування.

За неї проголосувало 139 осіб, 39% виборців.

В с.Красне, с.Золотинка,  с.Скорінець до списку виборців було включено 714 виборців, у голосуванні взяли участь 370, або 51,8%. Не дійсними визнано 7 бюлетенів.

Старостою сіл Красне, Золотинка, Скорінець обрано Салату Любов Петрівну -10.10.1962р.н., громадянку України. Освіта вища. Тимчасово не працює. Безпартійна. Проживає в с.Красне. Самовисування.

За неї проголосувало 157 осіб, 42% виборців.

В с. Ладинка та Друцьке  до списку виборців включено 452 особи. У голосуванні взяли участь 229 виборців, або 50,66 %. Не дійсними визнано 2 бюлетені. За результатами виборів старостою сіл Ладинка та Друцьке обрана Хоменко Олена Володимирівна – 24.06.1984 р.н., громадянка України. Має вищу освіту. В.о. старости с.Ладинка та Друцьке Іванівської сільської ради. Безпартійна. Місце проживання с.Ладинка. Самовисування.

За неї проголосувало 227 осіб, 99% виборців.

Також 11 червня відбулися повторні вибори депутатів Іванівської сільської об’єднаної територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області по виборчому округу № 02. До списку виборців включено 149 виборців. У голосуванні взяло участь 39 виборців, або 26%. Не дійсними визнано 1 бюлетень.

За результатами виборів депутатом від округу № 02 обрано Артюха Михайла Степановича – 06.01.1952 р.н., громадянин України. Освіта – вища. Доцент кафедри Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського. Місце проживання – с.Іванівка. Самовисування.

За нього проголосувало 35 осіб, 89% виборців.

Новообрані старости та депутат склали присягу, а сільський голова Сергій Гарус вручив їм посвідчення.