Перше загальне свято Іванівської ОТГ

Дата: 01.09.2017 14:37

19 серпня, у день Преображення Господнього, жителі нашої Іванівської об’єднаної територіальної громади вперше відзначили спільне свято. Адже, ще минулого року вони належали до різних сільрад, а сьогодні будують спільні проекти та вирішують спільні проблеми.

Цьогоріч святкування відбулося в с.Количівка, а в майбутньому кожен старостинський округ по-черзі буде його приймати.

На сьогодні триває активний розвиток, ще молодої але потужної Іванівської об'єднаної територіальної громади.

Голова об’єднаної громади Сергій Гарус у своєму вітальному слові з нагоди свята зазначив:

— Сільська влада та депутатський корпус прикладають максимальні зусилля для того, щоб наша громада стала на шлях розвитку, змінювалася, зростав її економічний та культурний потенціал. Усі наші досягнення складаються з щоденної праці, знань і талантів усіх жителів нашої громади. Ми маємо об’єднатися заради нашої малої батьківщини, працювати і жити для її добра.

Крім того, з нагоди свята голова ОТГ передав соціальним працівникам новоствореного центру надання соціальних послуг велосипеди та спецодяг.

На святі були присутні також делегації Гончарівської та М-Коцюбинської селищних об’єднаних територіальних громад.

Концертну програму підготували кращі творчі колективи та солісти громади.

Від кожного старостинського округу представлені «Столи достатку». Жителі громади, гості та запрошені мали можливість скуштувати справжні українські страви. Для всіх учасників свята організовано польову кухню, де можна було посмакувати духмяною кашею та трав’яним чаєм. Працювала святкова виїздна торгівля та виставка-ярмарка виробів декоративно-прикладного мистецтва.

Малеча мала змогу розважатися на атракціонах, приймати участь у конкурсах та пригощатися «солодкою ватою».

Олександр Пеканов, чернігівський богатир, який входить до вісімки найсильніших людей планети дивував присутніх своєю богатирською силою.

Ввечері свято продовжила вечірньо-розважальна програма з фаєр-шоу та дискотекою.

Мешканці нашої громади одна велика родина, то ж святкування було по-родинному затишним.