В день святого Валентина

Дата: 19.02.2018 14:00

Фото без опису 14 лютого, в день святого Валентина, Іванівська ЗОШ I-III ст. була багата на різні події. В цей день, на базі школи відбулася нарада директорів шкіл Іванівської об’єднаної територіальної громади, на яку були запрошені гості – Бурнос  В.В. (зав. відділу дошкільної та початкової освіти ЧОІППО ім.. К.Д.Ушинського), Сиводід  І.А. (методист відділу моніторингу якості освіти та ЗНО), Степовик П.М. (директор ПНЗ «Центр НПВТКУМ»).

Також на базі школи відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів. Були проведені два показові уроки: навчання грамоти (1 кл. – вч. Коротка Я.І.) та  математика (3 кл. – вч. Бут Л.І.), а також виховний захід для учнів 1-4класів «Я і ти».  На святі були присутні гості – учні початкових класів Ягіднянської ЗОШ І-ІІ ст., які брали активну участь у конкурсній програмі.

Див. фотозвіт