Привітали з 95-річчям Товстогон Меланію Денисівну у Ладинці

У святий Щедрий вечір, на Маланки зустріла своє 95-річчя Товстогон Меланія Денисівна – найстарша жителька Ладинського старостинського округу. Все своє життя жінка жила в селі Друцьке, трудилася в місцевому колгоспі.

Після смерті чоловіка залишилась сама, оскільки дітей подружжя не мало. Та світ не без добрих людей, стареньку тітку забрала до себе племінниця – Рябченко Надія Максимівна, що проживає в селі Ладинка. Вже майже п’ять років живе Меланія Денисівна у своєї племінниці. Тут вона знайшла не лише прихисток, а й справжній домашній затишок, турботу й любов. Незважаючи на свій вік, жінка цікавиться новинами, має чітку пам’ять, легко згадує події. Племінниця жартома говорить, що тітка має кращу пам’ять, ніж вона.

З поважним ювілеєм Меланію Денисівну привітала староста  - Олена Хоменко, яка вручила іменинниці подарунок від Іванівського сільського голови. А члени місцевого клубу «Берегиня» привітали ювілярку піснями.