Проведено майстер-класи

Дата: 23.06.2017 10:37

Відділом культури, туризму, молоді, спорту та соціального захисту населення Іванівської сільської ради для дітлахів пришкільного табору "Сонечко", 20 червня 2017 року спільно з Чернігівським обласним центром народних ремесел для дітей та юнацтва було організовано та проведенно ряд мастер-класів з народної творчості, а саме: Писанкарство (проведила Погребнюк Яна), Художній розпис (проводила Ваценко Маріана), Бісероплетіння (проводила Горох Ірина), Витинанка (проводила Войстрикова Наталія), Лозоплетіння (проводила Гончар Лідія), Кераміка (проводив Янков Сергій).

Всі активно і завзято долучились до проведення майстер-класів, отримавши масу позитивних вражень та емоцій.