Іванівська  сільська об'єднана територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

День села у Ладинці

Вже стало доброю традицією в Ладинській громаді  відзначати День села на свято Трійці. В цьому році на свято завітали гості з Михайло-Коцюбинської об'єднаної територіальної громади: голова – Микола Завальний, заступники – Віктор Ярема, Віктор Івахненко, секретар – Ніна Ворох, начальник відділу освіти та культури – Лідія Гаєвська. Гості вручили в.о.старости села Олені Володимирівні Хоменко ікону Миколи Чудотворця.

   З вітальним словом до присутніх звернувся голова Іванівської об'єднаної громади  -  Сергій Гарус, депутат районної ради – Павло Гуртовий та в.о.старости села – Олена Хоменко.

    Від спонсорів свята – агрофірми «Іванівка АГ» були вручені подарунки чотирьом наймолодшим жителям села, які народилися в цьому році.

    Святковий концерт присутнім подарували учасники художньої самодіяльності та народний аматорський колектив «Джерело» Михайло-Коцюбинського БК.

     Увазі присутніх були представлені виставки майстринь-вишивальниць села «І на тім рушникові…» та книжково-інформаційна «Ладинка – мальовниче село над Десною». У бібліотеці відбулося засідання клубу «Берегиня»  «Село моє – частинка України».

    Всіх присутніх пригостили кулешем, який приготувала Зінаїда Кулакова. Завершилося свято конкурсною розважальною програмою та дискотекою для молоді села.

                                                                                        Надія Пищик

 « повернутися до списку новин