Всеукраїнська премія «Диво-Дитина»

У березні 2018 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» святкуватиме свій ювілей та 10-ий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни. Захід проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Київської міської державної адміністрації, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного комітету телебачення і радіомовлення України та Чернігівської обласної державної адміністрації.

За цей час зазначена премія стала найбільш очікуваною подією для дітей України і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».

Основна мета Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Премія вручається на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями дітям, які мають досягнення у науці, спорті мистецтві, унікальні розумові або фізичні здібності, дітям-рятівникам.

Номінації Премії: «Найрозумніша дитина»; «Найтворча дитина»; «Найспортивніша дитина»; «Найдивовижніша дитина»; «Найгероїчніша дитина».

Більш детальна інформація розміщена на сайті: www.divo-dutuna.com.