Змагались державні службовці

16 червня 2017 року в місті Чернігові зібралися 22 збірні команди з усієї Чернігівщини на XVIІ обласній літній Спартакіаді, щоб позмагатися за право представляти Чернігівську область на Всеукраїнській спартакіаді серед державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування.

Учасники Спартакіади змагалися в шести видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, перетягування канату.

Іванівську сільську раду в складі районної команди представляли: Швидка Олена Петрівна (заступник сільського голови) - шахи; Ткаченко Михайло Леонідович (начальник відділу культури, туризму, молоді, спорту та соц. захисту населення) - міні футбол; Хоменко Олена Володимирівна (староста с.Ладинка) - настільний теніс;

За результатами змагань у загальному заліку, перше місце виборола команда Ічнянського району, друге місце – у команди Куликівського району, третє – представників Сновського району. Команда ж Чернігівського району посіла десяте місце.

В особистому заліку Хоменко Олена (староста с.Ладинка) посіла ІІ місце у змаганнях з настільного тенісу.

Команда з міні-футболу виборола І місце.

фото районної газети "Наш край"