Іванівська  сільська об'єднана територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

Команда Іванівської громади приймала участь в Міжнародному молодіжному наметовому містечку "ТАМ"

З 29 червня по 01 липня 2017 року збірна команда Іванівської громади вперше приймала участь у щорічному молодіжному наметовому містечку "ТАМ" - територія активної молоді", який цього річ проходив у мальовничому місці на території комплексу "Голубі озера" с.Олешня Ріпкинського району.

Вже традиційно, «ТАМ – територія активної молоді» проводиться з метою підвищення національного духу та патріотичного виховання молоді, створення можливостей для самореалізації та розкриття її творчого потенціалу.

Серед учасників «Території активної молоді – ТАМу» – була молодь з 22 районів, міст області та об’єднаних територіальних громад, регіональне представництво Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка».

Протягом трьох днів, активна молодь Чернігівщини мала змогу відпочити, показати свої спортивні вміння, відродити та підтримати українські традиції, долучилась до різних актуальних тематичних тренінгів.

Програма заходу була насиченою, а кожен із учасників табору зміг проявити, реалізувати та показати себе з найкращої сторони, беручи участь у всіх локаціях.

Попрацювавши на тренінгах, молодь взяла участь у військово-патріотичному навчанні з тактичної медицини та стрілецькій підготовці, у квестах спортивного орієнтування, у змаганнях «Веселі старти», з пляжного волейболу.

«ТАМівці» активно попрацювали, провели час весело та з користю, знайшли нових друзів та отримали масу нових вражень.« повернутися до списку новин