Іванівська  сільська об'єднана територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

Новини

Зі святом останнього дзвоника!

Дата створення: 08:57 25.05.2018

 

22 травня 2018 року в конференц-залі готелю «Україна» відбувся підсумковий круглий стіл на тему: «Громадський бюджет в містах та громадах Чернігівської області. Виклики та нові  можливості»

Дата створення: 08:54 23.05.2018

 Захід проходив у рамках проекту «Запровадження громадського (партиципаторного) бюджету, як механізму прямої демократії та інструменту активізації громад у Чернігівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Вінницькій областях», який ГО «Асоціація демократичного розвитку», реалізує за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

У Бречі, що в Корюківській громаді 18.05.18  проходив семінар «Реформа децентралізації: вектор розвитку – Європа»

Дата створення: 15:17 22.05.2018

У Бречі, що в Корюківській громаді 18.05.18  проходив семінар «Реформа децентралізації: вектор розвитку – Європа», який організував Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". На навчання зібралися голови об'єднаних територіальних громад Чернігівської області.  Програма навчання дуже насичена та інформативна. А головне, керівники громад мали  можливість поспілкуватися один з одним, дізнатися про успіхи та проблеми їх громад.  Про асоціації органів місцевого самоврядування, як інструмент зміцнення держави, розповідав Ігор Абрам’юк, директор з питань розвитку Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад». Про досвід UkraineInvest у роботі з інвесторами та роль ОТГ щодо залучення прямих іноземних інвестицій  - Віталій Стасюк та Ольга Сивак, представники UkraineInvest. В програмі презентація кращих практик Корюківської громади, також відбулись установчі збори регіональної асоціації ОТГ. Нашій громаді випала честь бути в числі перших її засновників. Рішенням установчих зборів першим головою нашої асоціації, за пропозицією Любечського селищного голови Пінчук С.І., було обрано Гаруса С.І.

Флешмоб до Всесвітнього дня вишиванки та Дня Європи

Дата створення: 14:51 18.05.2018

   Сьогодні, 18 травня 2018 року в Іванівській ЗОШ відбувався флешмоб присвячений Всесвітньому дню вишиванки та Дню Європи в України. До участі у флешмобі долучились і працівники Іванівської сільської ради.

16 травня 2018 року відбувся  ІІІ Міжнародний форум інвестицій та експорту

Дата створення: 09:41 18.05.2018

16 травня 2018 року відбувся  ІІІ Міжнародний форум інвестицій та експорту Чернігівщини Чернігівщина презентує свій потенціал для інвестицій.  Голова обласної державної адміністрації  Валерій Куліч  підкреслив успіх децентралізації на Чернігівщині та темпи розвитку об'єднаних громад регіону. З головами громад обговорювали  проблематику для ОТГ в реальному залученні інвестицій через відсутність можливості розпорядження землями за межами населених пунктів.  Вже три місяці як Держгеокадастр мав би виконувати рішення Уряду та підписані меморандуми з місцевими радами щодо передачі земель в розпорядження об‘єднаним громадам.  Реалії ж не радують... ще жодного гектару земель наші громади не отримали...

Міжнародний день родини в Іванівській школі

Дата створення: 10:01 17.05.2018

 15 травня в Міжнародний день родини на подвір'ї Іванівської ЗОШ відбулось гарне спортивно-розважальне свято «Спортивна родина», участь в якому приймали діти разом  зі своїми рідними (матерями, батьками, братами, сестрами). Методом жеребкування всіх учасників було розділено на 4 команди: «Ромашки», «Десна», «Бригада», «Зелені».

Новий автобус підвозитиме дітей до шкіл Іванівської громади

Дата створення: 17:23 15.05.2018

Новий шкільний автобус придбала днями громада Іванівської ОТГ. Автобус придбаний за кошти громади (50%) та кошти надані Чернігівською ОДА (50%) у рамках перерозподілу коштів освітньої субвенції.

У громаді буде дві опорні школи: Іванівська та Количівська

Дата створення: 16:41 11.05.2018

Таке рішення прийняла відповідна комісія учора, 10 травня. Попередньо члени комісії вивчили презентаційні програми шкіл, а в день конкурсу заслухали їх директорів.

До 73-ї річниці Перемоги

Дата створення: 13:51 10.05.2018

  В багатьох країнах Європи 8 - 9 травня згадують події Другої світової війни. У ці дні вчергове переосмислюються події давно минулих років, віддається данина пам’яті всім, хто загинув у страшній війні, яка забрала понад 56 мільйонів людських життів по всьому світу, у тому числі понад 10 мільйонів –  в Україні.

Іванівська ОТГ вперше провелела свій регіональний етап гри «Сокіл» (Джура)

Дата створення: 13:57 04.05.2018

Днями в Іванівській ОТГ відбувся перший відбірковий регіональний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура).