Звітуємо за 9 місяців 2017 року!

Чернігівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхівання України  у Чернігівській  області повідомляє, що з 1 по 20 жовтня  здійснюється прийняття звітності  по коштах загальнообовязкового державного соціального страхування за 9 місяців 2017 року.

Звіт за формою Ф4 -ФСС з ТВП складається наростаючим підсумком з початку року та може бути поданий одним із способів:

-на паперових носіях;

- в електронній формі.

Звертаємо увагу, що для подання звіту в електронній формі необхідно попередньо заключити  відповідний договір з Чернігівським відділенням.

Варто зазначити,що у разі відсутності у страхувальника зобовязання перед Фондом на 01.07.2017 та оборотів у третьому кварталі. звіт не подається.

При виникненні будь-яких питань щодо складання форми Ф4 -ФСС з ТВП, ви можете звернутися до спеціалістів відділення за  телефонами: 678-241, 678-237, 676 -441. Ми завжди раді Вам допомогти.

Начальник відділу фінансово - економічної

діяльності Чернігівського  відділення

управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України в                                                                                                                            Чернігівській   області Бова І.В.