ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ !!!

Заповнення розрахункових документів у разі сплати податків, зборів, митних платежів та єдиного внеску здійснюється у порядку, затвердженому наказом Міністерства фінансів України  від 24.07.2015р.№ 666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів».

Про банківські реквізити для сплати податків, зборів, єдиного внеску, митних та інших платежів до бюджету можна дізнатися на субсайті Головного управління ДФС у Чернігівській області (сh.sfs.gov.ua) в розділі «Бюджетні рахунки».

Чернігівська об’єднана державна податкова інспекція

ГУ ДФС у Чернігівській області

Шановні громадяни!

Запрошуємо вас до 1 травня 2018 року

задекларувати доходи,
отримані у 2017 році!

Обов’язковому декларуванню підлягають:

- дохід від здачі майна в оренду;

- дохід у вигляді спадщини та подарунків;

- інвестиційний прибуток;

- іноземні доходи;

- доходи від продажу рухомого та нерухомого майна;

- дохід, отриманий не від податкових агентів та інші доходи.

Звертаємо увагу, що довідку про свої доходи можна отримати у режимі on-line через офіційний веб-портал ДФС України (http://sfs.gov.ua)  «Електронний кабінет».

Заповнену декларацію просимо направляти за адресою Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області: 14000, м.Чернігів, вул. Кирпоноса, буд.28 - поштою, засобами електронного зв’язку, або особисто.

Телефони для довідок: 652-825, 652-817, 652-804.