Увага! Повторно оголошуємо конкурс на придбання житла для дитини - сироти

З метою сприяння вирішення питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов, на виконання рішення 14 сесії 1 скликання  від 18 грудня 2017року «Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018 рік»,  відповідно до ст. 33 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст. 25 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 11 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно рішення 16 сесії першого скликання "Про затвердження Положення про конкурсну комісію із закупівлі житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування  та осіб з їх числа"  у Іванівській сільській раді оголошується конкурс із закупівлі житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

15:41 19.03.2019

Іванівська сільська виборча комісія повідомляє про зареєстрованих кандидатів

Завершено реєстрацію кандидатів на посаду депутата  сільського виборчого округу №2 в с.Іванівка. 31 березня 2019 року, одночасно з виборами Президента України, жителі округу повинні визначити: хто представлятиме їх інтереси у Іванівській сільській раді.

14:39 18.03.2019

Увага! Ремонтні роботи на лінії електропередач!

За повідомленням  Чернігівського РЕМ 8 лютого 2019 року відбудуться ремонтні роботи на лінії електропередач. Планується відключення електропостачання в с.Количівка та частини с.Іванівка ( вул. Дружби, вул.Вишнева, вул.Тиха, вул.Щербини, вул.Нова,   вул. 30 років Перемоги та ін.)  з 10.00 до 17 .00.

14:25 06.02.2019

Оголошується конкурс із закупівлі житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

16:03 28.01.2019

Прийміть дитину в родину!

Погляд дитини-сироти неможливо сплутати з іншим. Він особливий у дитини, якій не вистачає турботи і любові, яку позбавили щасливого дитинства найближчі їй люди, або жорстокі життєві обставини.

14:44 28.01.2019