Запрошуємо на концерт кобзаря-лірника Василя Нечепи

Голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко просить Вас підтримати українське національне мистецтво відвідавши концерт лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, Народного артиста України, кобзаря-лірника Василя Нечепи, що відбудеться 25 листопада 2018 року о 18-00 годині в ЧЕРНIГIВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ФIЛАРМОНIЙНОМУ ЦЕНТРІ.

13:58 11.11.2018

ВИГРАЙ ГРАНТ НА НАВЧАННЯ НОВІЙ ПРОФЕСІЇ

ВИГРАЙ ГРАНТ НА НАВЧАННЯ НОВІЙ ПРОФЕСІЇ             Отримай курс навчання перманентному макіяжу вартістю 6500 грн - безкоштовно, в рамках соціальної ініціативи Академії Ladyspace

11:44 06.11.2018

Вітаємо всіх з Днем захисника України та зі святом Покрови!

Сьогодні Україна святкує славне свято, Це свято – чоловіче, твоє це свято, брате! Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину Родину захищати і рідну Україну! Хай мир панує завжди і спокій навкруги, Будь-що тобі хай буде, мій брате, до снаги, Хай множаться здобутки, життя хай процвітає, Покровом Божа Матір тебе хай огортає!

10:58 14.10.2018

Вітаємо з Днем юриста!

День юриста з'явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р. Це свято, об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців. День юриста, це професійне свято людей все життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», відзначається щорічно 8 жовтня.

01:30 08.10.2018

З Днем працівників освіти!

Вітаємо колективи наших закладів освіти з професійним святом! Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни. Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям. Переконані, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості. Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов. Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.

01:16 05.10.2018