7 сесія 1 скликання 26 квітня 2017 року

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про внесення змін до штатного розпису Іванівської сільської ради.
  2. Про внесення змін до штатної структури ДНЗ «Промінець» с.Количівка.
  3. Про внесення  змін до рішення першої сесії першого скликання від 30.12.2016 року  « Про утворення виконавчого комітету Іванівської сільської ради»   і  затвердження змін у складі виконавчого комітету Іванівської сільської ради
  4. Про внесення змін до рішення 6 сесії 1 скликання  від 31.03.2017 року «Про затвердження структури виконавчого комітету Іванівської сільської ради».
  5. Про виділення коштів на ремонт шкіл.
  6. Про виділення коштів на зміцнення матеріально-технічної бази для підготовки оздоровчої компанії 2017 року.
  7. Про затвердження рішень виконкому № 30  від 10 квітня 2017 року ( про передачу освітньої субвенції) № 31  від 10 квітня 2017 року (про паливно - мастильні матеріали) № 32  від 10 квітня 2017 року (про тимчасове розміщення вільних коштів).
  8. Внесення змін до сільського бюджету та перерозподіл коштів на утримання дітей у ДНЗ «Ягідка» Іванівської сільської ради.
  9. Про утворення юридичної особи відділу освіти Іванівської сільської ради.
  10. Про внесення змін до відомостей держреєстру (зміна назви з Іванівська с/ради на скорочену Іванівська сільська рада).
  11. Про виділення матеріальної допомоги на лікування дитини Шидловського Сергія Володимировича ( с.Ладинка)
  12.  Про виділення матеріальної допомоги учаснику бойових дій в зоні АТО Нехаю Владиславу Вікторовичу (с.Количівка)
  13.  Про вступ до Асоціації міст України.
  14.  Про скасування рішення 20 сесії 7 скликання Краснянської сільської ради від 13.12.2016 року «Про погодження користування надрами родовища будівельних пісків «Золотинка»
  15.  Про внесення змін і доповнень до рішень:
    1. Будинської сільської ради  від 19 липня 2016 року «Про місцеві податки та збори, які будуть діяти у 2017 році»;
    2. Слобідської сільської ради  від 20 жовтня  2016 року «Про внесення змін та доповнень  до рішення 6 сесії 7 скликання  від 15.07. 2016 року  «Про затвердження місцевих податків  та зборів  на 2017 рік» (10 сесія 7 скликання);
    3. Ладинської сільської ради від 30 червня 2016 року «про місцеві податки» ( 5 сесія 7 скликання);
    4. Краснянської сільської ради  від 08 липня 2016 року «Про встановлення  місцевих податків» (5 сесія 7 скликання);
    5. Іванівської сільської ради  від 14 липня  2016 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік на території Іванівської сільської ради» (5сесія 7 скликання).
  16.  Про затвердження Положення про загальний відділ виконкому Іванівської сільської ради.
  17.  Про затвердження Положення про юридичний  відділ виконкому Іванівської сільської ради.
  18.  Про створення опікунської ради  та затвердження Положення про опікунську раду.
  19.  Про створення громадської комісії у справах дітей та з питань розгляду матеріалів про стан сімей,що опинилися в складних життєвих обставинах.
  20.  Про вилучення земельної ділянки за заявою.
  21.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
  22.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування ( 6 шкіл).
  23.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність
  24.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості).
  25.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  26.  Про передачу іншої субвенції за рахунок перевиконання загального фонду сільського бюджету до районного бюджету на ремонт санітарного автомобіля Іванівської сімейної амбулаторії.
  27.  Про внесення змін до рішення другої сесії першого скликання від 05.01. 2017 року „Про сільський бюджет на 2017 рік”
  28.  Про співфінансування проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.
  29.  Про делегування повноважень виконкому Іванівської сільської ради надавати право на видобування корисних копалин місцевого значення.
  30.  Про створення Центру надання соціальних послуг.
  31.  Про розподіл залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2017 рік.
  32.  Різне.  Депутатські звернення.