11 сесія 1 скликання 29 серпня 2017 року

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про організацію підвозу учнів Слобідської, Ладинської та Краснянської шкіл до навчальних закладів у І семестрі 2017-2018 навч.року.
  2.  Про матеріально-технічне забезпечення ЗНЗ  Іванівської сільської ради на І семестр 2017-2018 навч.року.
  3. Про виділення додаткової дотації  на забезпечення функціонування закладів первинної медичної допомоги  (Звернення В.М.Куниці)
  4. Про виділення іншої субвенції на забезпечення заробітної плати для закладів первинної медичної допомоги  (Звернення В.М.Куниці) .
  5.  Про виділення додаткових коштів КЛПЗ «Чернігівській центральній районній лікарні» на закупівлю наркотичних засобів, психотропних речовин та засобів для наркозу хворим закладу.
  6. Про внесення змін до «Програми  соціального захисту населення Іванівської сільської ради на 2017 рік».
  7. Про надання згоди на списання майна.
  8. Про перерозподіл коштів на послуги по благоустрою.
  9.  Про затвердження рішень виконкому (від 28.07.2017 року, 11.08.2017 року та 18.08.2017 року).
  10.  Про затвердження Положення про матеріально-відповідальних осіб.
  11.  Про затвердження Положення про нагородження Подяками та Почесними грамотами та присвоєння звання «Почесний громадянин Іванівської сільської об’єднаної територіальної громади»
  12.   Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам ДНЗ.
  13.    Про внесення змін до рішення другої сесії першого скликання  від 05 січня 2017 року «Про затвердження складу тендерного комітету Іванівської сільської ради»
  14.  Про внесення змін до рішення третьої сесії першого скликання від 03 лютого 2017 року «Про затвердження складу конкурсної комісії  Іванівської сільської ради»
  15.  Надання матеріальної допомоги:
  • Пищолці Ніні Михайлівні;
  • Бондаренко Лідії Михайлівні;
  • Щербі Надії Миколаївні;
  • Ісаєнку Володимиру Миколайовичу;
  • Пищик Надії Андріївні;
  • Луданому Анатолію Олександровичу;
  • Юрченко Ніні Петрівні.
  1.  Про надання дозволу відведення земельної ділянки в комунальну власність.
  2.  Про внесення змін до рішення 9 сесії 1 скликання від 27.06.2017 року  «Про визнання Іванівської сільської ради особою, яка має право  на управління спадщиною у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом та розпорядження нерозподіленими  (не витребуваними) земельними ділянками».
  3.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  4.  Про виділення коштів на придбання музичної апаратури для будинків культури в с.Ладинка та с.Ягідне.
  5.   Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (на місцевості).
  6.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)
  7.  Про внесення змін до рішення   2 сесії 7 скликання від 20.01.2016 року  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність».
  8.  Про надання дозволів на розробку детального плану під об’єктами нерухомості.
  9.   Про затвердження проектно-кошторисної документації
  10.  Про преміювання сільського голови.
  11.  Про виділення коштів на придбання воріт на кладовище с.Слобода.
  12.  Про забезпечення адмінбудівель Іванівської сільської ради.
  13.  Про виділення коштів на спів фінансування інвестиційних проектів, які реалізовуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально- економічного розвитку окремих територій.
  14.  Про прийняття на баланс обладнання системи вуличного освітлення.
  15.  Про виділення коштів на виготовлення технічних умов та приєднання до електричних мереж вуличного освітлення у селах: Количівка, Іванівка, Красне, Ладинка.
  16.  Про виділення коштів на послуги з очищення ставків  в с. Красне, с. Буди, с.Слобода
  17.  Про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на фінансування з державного фонду регіонального розвитку в 2018 році.
  18.  Про внесення змін до рішення 9 сесії 1 скликання від 27.06.2017 року «Про затвердження переліку об’єктів, які можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади в 2017 році» (Розподіл на загальний та спецфонд).
  19.  Про виділення коштів на послуги з виготовлення та розміщення інформаційних матеріалів в засобах масової інформації.
  20.  Про виділення коштів на поточний ремонт будинку культури в с.Золотинка, с.Скорінець,с. Красне.
  21.  Про виділення коштів на поточний ремонт грунтових доріг.
  22.   Про виділення коштів на придбання геодезичного обладнання.
  23.  Про виділення коштів для участі аматорських колективів у фольклорних фестивалях.
  24.  Про виділення коштів на юридичний супровід діяльності сільської ради.
  25.  Про затвердження проекту відведення земельних ділянок в оренду .
  26.   Про внесення змін до рішення другої сесії першого скликання від 05.01.2017 року «Про  сільський бюджет на 2017 рік»
  27.  Про розподіл залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2017 рік.
  28.  Про надання дозволу на заключення договору з модульною котельнею «Спецтеплопром» Количівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.
  29.  Різне.  Депутатські звернення.